Autotestas

Autotestas, Ričardo Janutėno įmonė

Adresas:Kauno g. 29, LT-54466, RAMUČIŲ K. KARMĖLAVOS SEN. KAUNO R.
Telefonas:(37) 432698
El. pašto adresas:info@autotestas.lt
Interneto svetainė:autotestas.lt
Įmonės kodas:259840220
Darbo laikas:I-V: 8:00-18:00

Veiklos sritys:
  • Matavimo, apskaitos prietaisai, matavimai
  • Automobilių servisų įranga

Veiklos aprašymas:

Firma AUTOTESTAS savo veiklą pradėjo 1995 metais ramiame Kauno priemestyje Ramučiuose. Veiklos pradžia buvo tampriai susijusi su automobilių remontu, o tai skatino domėtis naujausiais automobilių diagnostikos metodais. Ši nuolatinė pažangiausių automobilio diagnostikos metodų paieška suvedė su vokiečių firma Autotestgerate Leitenberger GmbH. Bendradarbiavimas su šia kompanija, kuri automobilių diagnostikos prietaisų rinkoje dirba jau 40 metų, atvedė į tai, kad 1996 metais tapome šios firmos atstovais Lietuvoje.

Atstovaujant šią firmą, mums pavyko realizuoti savo patirtį matavimo prietaisų srityje, kuri buvo sukaupta per 25 metų darbo laikotarpį Kauno radijo matavimų technikos mokslo tiriamajame institute.

Konkreti darbinė veikla automobilių diagnostikoje padeda mums suteikti reikiamas konsultacijas ir rekomendacijas pirkėjams, kurie pasirenka mūsų atstovaujamų firmų diagnostinę įrangą.

Spartus automobilių kompiuterizavimo augimas sąlygojo tai, kad tapome firmų Ferret Instruments (JAV), Motometer (Vokietija), Power Probe (JAV), Ross-Tech (JAV), Carsoft (Belgija), DEC Automotive (Argentina), OpelScanner (Rusija) atstovais Lietuvoje.

Darbas su šiomis firmomis padeda užtikrinti mums reikiamų diagnostinių prietaisų pasiūlą, kuri leidžia mūsų pirkėjams spręsti automobilių remonto klausimus šiuolaikiniame lygyje.

Per firmos gyvavimo laikotarpį mums pavyko įgyvendinti pagrindinį tikslą - suburti pastovų, firmos siūlomų diagnostikos prietaisų, vartotojų ratą. Taip pat nemažas dėmesys buvo skirtas ir įvairių automobilio diagnostikos metodų propagavimui. Šiuo tikslu firma dirbo/dirba su įvairiais žurnalais („Keturi ratai“, „Autoekspresas“), kuriuose spausdinami straipsniai. Taip pat bendradarbiaujama su įvairiomis Lietuvos Respublikos mokyklomis, kurios ruošia kvalifikuotus specialistus, susijusius su automobilių remontu. Paskaitos, seminarai bei parodos padeda formuoti firmos veidą bei užtikrinti vartotojų aptarnavimą aukščiausiu lygiu.

Be prietaisų, skirtų automobilių diagnostikai, AUTOTESTAS taip pat prekiauja temperatūros ir slėgio matavimo prietaisais (įvairūs manometrai ir termometrai), kadangi daugelis mechaninių prietaisų remiasi slėgio matavimo pagrindu vienoje ar kitoje automobilio sistemoje (kompresija, aušinimo sistemos slėgis, įpurškimo sistemos slėgis, stabdžių sistemos slėgis, variklio tepimo sistemos slėgis ir t.t.).

Norėdami pasiekti savalaikį ir aukštą prietaisų aptarnavimo lygį, mes užmezgėme ryšius su kompanijos Autotestgerate Leitenberger GmbH dukterine įmone Druck&Temperatur Leitenberger GmbH. Tas ilgainiui peraugo į firmos atskirą darbo kryptį, kuri vadinasi slėgio ir temperatūros matavimo prietaisai. Mūsų atstovaujamų firmų Nuova Fima (Italija), Suchy (Vokietija), SUKU (Vokietija), Eurolec (Airija) tiekiami matavimo prietaisai yra įtraukti į Lietuvos matavimo prietaisų registrą, kas užtikrina šių prietaisų metrologinę patikrą.

Tokiu būdu, apjungę du rinkos segmentus, mes užtikriname visapusišką pirkėjo aptarnavimą ir galime pasiūlyti prietaisus, kurie turi aukštas technines charakteristikas. Pasitelkus kokybišką aptarnavimą ir prieinamas kainas, tikimės ir toliau išlikti patrauklūs savo klientams.
Autotestas,  Ričardo Janutėno įmonė įmonės nuotrauka  Autotestas,  Ričardo Janutėno įmonė įmonės nuotrauka  Autotestas,  Ričardo Janutėno įmonė įmonės nuotrauka 

Įvertinimas: 5.0/5 (balsavo: 2)


Įmonės ID: 105075
Perskaitė: 1169
Įtraukta į katalogą: 2010-04-10
Informacija atnaujinta: 2016-12-27

Atnaujinti informaciją
Iškelti į viršų
Komentuoti

Jūsų komentaras:


Vardas:


Įveskite kodą
Panašios įmonėsUAB Naudiga
Pramonės g. 97, Vilnius

Baltic Trade, Lietuvos ir Vokietijos, UAB
Daugėliškio g. 32, LT-09300, VILNIUS

Svydis, UAB
Palemono g. 171, LT-52107, KAUNAS

TUA RES ir KO, UAB
Bandžiogalos pl. 106 B, LT-54348, DOMEIKAVOS K. DOMEIKAVOS SEN. KAUNO R.

Autoremonto Technika, UAB
Kirtimų g. 2, LT-02300, VILNIUS

Autostarplius, UAB
Žemaitės g. 1, LT-55201, JONAVA

Baltic Detailer, UAB
Sporto g. 2 / Perkūno al. 1, LT-44221, KAUNAS

Manuli Fluiconnecto, UAB
Gaižiūnų g. 5, LT-50129, KAUNAS

Manuli Fluiconnecto, UAB
Liepų g. 85, LT-92195, KLAIPĖDA


Daugiau...
Lietuvos įmonės, parduotuvės