Užusaliai

Užusaliai, senelių namai VšĮ

Adresas:LT-55326, KRĖSLYNŲ K. UŽUSALIŲ SEN. JONAVOS R.
Telefonas:(685) 60098
Interneto svetainė:uzusaliumociutes.lt
Įmonės kodas:300625026

Veiklos sritys:
  • Globos, rūpybos įstaigos, socialinės paslaugos

Veiklos aprašymas:

Viešoji įstaiga senelių namai "Užusaliai"

Gimstame, augame, senstame ir iškeliaujame anapilin. Toks yra gamtos dėsnis ir nieko mes nepakeisime. Kol esame jauni, stiprūs ir sveiki, dažnai apie senatvę nesusimąstome, bet laikas nenumaldomai bėga. Senatvė neišvengiama ir nesvarbu vyras jūs ar moteris, išsilavinęs ar mažaraštis, turtingas ar vargšas.


Šiandien gyvenimo tempas, ritmas toks greitas, kad dažnas mūsų gali prisipažinti, kad ne visada randa pakankamai laiko žmonai, vyrui ar vaikams. O ką daryti, jeigu patale guli močiutė ar mama? Arba patys brangiausi žmonės, mus užauginę, sėdi užrakinti vieni namuose ir bendrauja tik su televizoriumi.


Dirbame nuo 2003 metų. Tai darbas, kai prabegus aštuonioms valandoms neuždarysi durų, tai darbas, kai viską palikęs, neišeisi švęsti Kalėdų ar Naujųjų metų. Senelių priežiūra, tai ne visai verslas - greičiau gyvenimo būdas. Mes, darbuotojai, apie savo senelius dažnai žinome daugiau, nei jų vaikai ir anūkai, nes dieną naktį apie juos galvojame. Galvojame ar Klavdijai vis dar skauda sąnarius, ar viską suvalgė Gražinutė ir t.t.. Toks mūsų darbas, mes tuo gyvename. Galime tinkamai jūsų seneliais pasirūpinti. Kol jūs dirbate, mūsų pareiga prižiūrėti, kad jie būtų sotūs, laimingi, kad nesijautų vieniši. Galime juos palepinti dėmesiu. Patikėkite, atidumas, dėmesys - dažnai yra geriausias vaistas.


Mielieji, pas mus nėra prabangos, bet labai stengiamės, jog būtu švaru ir jauku. Darome viską, kad jūsų artimieji gyventų jaukioje namų aplinkoje, kur nėra baltų chalatų, kur ankstų žiemos rytą, niekas su tamsa neverčia iš lovos pusryčiauti. Savo vargus dėl senolių patikėkite mums ir jūsų gyvenimas nušvis kitomis gyvenimo spalvomis.


Jūsų tėvai ir seneliai sensta, tačiau privalote gyventi toliau.
Pagarbiai, įm. vadovė Alma Jasilionienė
Užusaliai,  senelių namai VšĮ įmonės nuotrauka  Užusaliai,  senelių namai VšĮ įmonės nuotrauka 

Įvertinimas: 1.0/5 (balsavo: 2)


Įmonės ID: 158283
Perskaitė: 2637
Įtraukta į katalogą: 2010-04-10
Informacija atnaujinta: 2014-11-01

Atnaujinti informaciją
Iškelti į viršų
Komentuoti

Jūsų komentaras:


Vardas:


Įveskite kodą
Komentarai (1)

Is pradziu susidariau labai gera nuomone apie Užusaliu senelių namus, taciau, kai nuveziau savo mama ten, po keliu menesiu pasirode ponios Almos - direktores gerosios savybes. Nors ir zodziu aiskina, kad mociutes yra jai svarbiausios, visgi, svarbiausia jai yra pinigai. Mociuciu saskaita, ji taupo kiekviena lita, higieninius reikmenis naudoja tokius, kokie yra jai patogiausia, o ne mamai. Kiekviena lita skaiciuoja i savo puse, o pati nieko nenori prisideti, nors ima nemazus pinigus. Ne viena karta esu pastebejes, kaip meluoja arba pati pasimeta tarp savo sukurtu istoriju. Pati Alma yra labai kategoriska, bus taip kaip ji pasakys. Kompromisu negali buti, nors pacioje pradzioje pasakojo, kad ji derinasi prie klientu poreikiu. Mano nuomone apie sia istaiga suprastejo, po keliu menesiu buvimo. Dabar esame ikaitais, nes mama yra adaptavusi prie vietos, o pakeisti vieta jai butu trauma, todel turime su tuo susitaikyti. Alma ta supranta ir naudojasi...
Klientas (Kaunas 2014-11-01)Panašios įmonėsAukštelkės pensionatas, filialas
LT-86011, Pagryžuvis, Kelmės r. sav.

Alytaus r. savivaldybės Miroslavo globos namai, Miroslavo skyrius
Dainavos g. 3, LT-64025, Miroslavas, Alytaus r. sav.

Alytaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių namai, VBĮ
Daugų g. 7, LT-62169, Alytus, Alytaus m. sav.

Vaiko tėviškės namų šeimynos, VšĮ
V. Sladkevičiaus g. 8, LT-44281, Kaunas, Kauno m. sav.

Pivašiūnų parapijos globos namai
LT-64069, Pivašiūnai, Alytaus r. sav.

Rumbonių parapijiniai senelių globos namai
LT-62187, Rumbonys, Alytaus r. sav.

Dobilas, Varėnos bendruomenės centras
Laisvės g. 16, LT-65185, Varėna, Varėnos r. sav.

Židinys, socialinės globos centras, SBĮ
Veisiejų g. 6, LT-67313, Kapčiamiestis, Lazdijų r. sav.

Varėnos globos namai
Gedimino g. 6, LT-65217, Varėna, Varėnos r. sav.

Merkinės internatinė mokykla
Vilniaus g. 54, LT-65338, Merkinė, Varėnos r. sav.


Daugiau...
Lietuvos įmonės, parduotuvės